Gökharman

cropped-gokharman-organik-logo.png

Gökharman Organik Çiftlik – Gokharman Organic Farm

Asırlık zeytin ağaçlarımızdan topladığımız zeytinleri ve onlardan elde ettiğimiz zeytinyağını, asırlık ceviz ve kestane ağaçlarından topladığımız ürünleri nesillerdir ya semt pazarlarında yada toptan elden çıkardık. Ancak artık bu ürünleri ve Ayten Teyze’nin, Zehra Nine’nin emeği ile bunları kullanarak ürettiğimiz ev yapımı, özlediğiniz köy işi ürünleri kendi markamız altında, şık paketlerde sizlere ulaştırmaya karar verdik.

Kendimiz yemeceğimiz yada çocuklaramıza yedirmeyeceğimiz hiç bir ürünü göndermiyoruz. Ürünler stoklarda bekletilmiyor. Her sipariş sonrası yeni hazırlanıyor ve özenle, kargoda zarar görmeyecek şekilde sizlere yollanıyor.

Tamamen doğal, sadece kendi bahçelerimizden topladığımız muhteşem lezzetleri hiç bir yapay maddeye maruz bırakmadan, siparişinizden sonra hemen tarlada paketleyip kendi markamızla size yolluyoruz. Zeytin, zeytinyağı, incir, kestane, ceviz, üzüm… Ege’nin özlenen ev yapımı, köy işi tüm lezzetleri GÖKHARMAN‘da.

 

Zeytinyağı Zetyin Olive Oil オリーブオイル

Zeytin – Zeytinyağı

Yüz yıllardır kuşaktan kuşağa aktarılarak gelen geleneksel yöntemlerle toplanan zeytinlerimiz, özenle, hiç bir yararlı minerali zarar görmeden zeytinyağına dönüştürülüyor. Tek tek, elle dolumu yapılan şişeler, yine tek tek emektar ellerle süslenip size sunuluyor. Hem göze hem de midenize yaptığı ufak dokunuşlarla sizde hatırı sayılır bir yer ediniyor. Köy soframızdaki tada sizi de ortak ediyoruz.

 

Kuru İncir Dried Figs Fruit

Kuru İncir:

Ege’nin yazı meşhurdur. Gölgede bile 35. olarak hissedilen Temmuz günlerinde birer birer elle toplanan incirler, Ege’nin kızgın güneşi altında doğal yöntemlerle kurutuluyor. Hiç bir katkı maddesi katılmadan, kendinden ballı özel ürünler, siparişinizden sonra dikkatle seçilip size hoş paketlerde sunuluyor.

 

Kestane Ceviz Chesnut Walnut

KestaneCeviz:

Deniz seviyesinden 1000 metre yükseklikte dağın temiz havasında olgunlaşan doğal kestane ve cevizler, kışın soğuk günlerinde bedeninizi ısıtacak. Geleneksel yöntemlerle hasatı yapılan, toplayan kişinin emeği ve alın teri üzerinde mis gibi dağ kokusu ile sizlere servis ediliyor.

Doğal Köy Tarhanası:gökharman doğal köy tarhana tarhanası katkısız organik

Ayten teyzenin, Zehra ninenin emekleri ile hazırlanan doğal köy tarhanası. Zorlu bir süreç sonunda ortaya çıkan bu tat size şifa gibi gelecek. İçerdiği birbirinden değerli vitaminlerle sizi güçlendirecek ve hastalıklardan koruyacak. Kokusu ve tadıyla sizi mest edecek ev yapımı, köy işi tarhana, yapımı basit olduğu için en çok tercih edilen ürünlerimizden.

Çemen – Acuka:
gökharman çemen acuka acılı ezme kahvaltılık aydın ege siparişÇemen, diğer adı ile Acuka Ayten Teyze’nin tamamen maharetli ellerinin bir ürünü. Tamamen kendi bahçelerimizde yetişen ürünlerin karışımından oluşan Çemen kahvaltınız için harika bir seçenek olacak. Çemen-Acuka’nın içerisinde ellerimizle hazırladığımız domates ve biber salçası,  kendi bahçelerimizden topladığımız zeytinlerden elde ettiğimiz naturel sızma zeytinyağı, yine kendi bahçelerimizden topladığımız yüksek kalitede doğal ceviz ve çok çeşitli  baharatlar yer almaktadır. Sağlıklı ve hafif olduğu için diyet listenize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı olduğu kadar enerji deposu olan bu kahvaltılık ürün sabahları uyanmanızda size yardımcı olacak.

gökharman organik doğal çiftlik

Bir cevap yazın

0
Connecting
Please wait...
Bize Yazın!

Şuan bahçede en taze ürünleri sizin için topluyoruz. Siz mesajınızı bırakın, biz dönünce cevaplayalım!

Ad Soyad
* Email
* Detaylar
Bize Ulaşın!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen yardımcı olalım!

Ad Soyad
* Email Adresi
* Konu Nedir?
Şimdi Bize Yazın!
Bizi Değerlendirin

Size daha iyi hizmet verebilmek için bizi değerlendirin.

Size olan desteğimize kaç puan verirsiniz?