Ofiste Atıştırmalık Organik Ürünler

Ofiste Atıştırmalık Organik Ürünler

Ofiste Atıştırmalık Organik Ürünler

Ofiste Atıştırmalık Organik Ürünler

Bu yazımızda yoğun, stresli geçen mesai saatleri içerisinde size destek olup, sağlıklı düşünmenizi sağlayacak, sinirlerinizi yatıştırmanızda yardımcı olan sağlıklı mı sağlıklı alternatifler sunmaya çalışacağız.

Özellikle akşam üzeri mesai bitimine yaklaşılan anlarda, hem geçmekte olan günün yorgunluğu artar hem de geçen saatler açlık miktarını ikilere üçlere katlar. İşte tam bu noktada seçeceğimiz doğru gıdalar bize hem fiziksel hem de zihinsel toparlanmamız konusunda yardımcı olabilir.

Çoğumuz bu gibi durumlarda hemen çikolata, gofret gibi kolay ulaşılabilen atıştırmalıklara yöneliyoruz. Ancak, artık kullanışlı, kilitli kraft paketlerde, hiç bir koruyucu madde içermeyen, dalından koparıldığı gibi paketlenip sizlere ulaştırılan Gökharman doğal ürünleri var.

Hem strese karşı bir önlem almak, hem de diyetinizi bozmadan düşük şekerle başa çıkabilmek için bu yazımızdaki sırlara siz de ortak olun!

1- Ceviz İçi
Ceviz, bünyesinde yüksek kalori ve yağ bulundurduğu düşünüldüğünde diyete yardımcı olduğunu söylemek pek inandırıcı olmasada, aslında tok tutucu özelliği ile ara öğünlerde gereksiz yere fazla yemekten bizi alıkoyar. Günde 3-4 adet yiyeceğiniz ceviz topluk hissi kazandırır ve fazla kalorili yiyeceklerden sizi uzak tutar.

Bilimsel araştırmalara göre ceviz, bilişsel fonksiyona katkıda bulunur ve hafızayı güçlendirir.Ceviz, ileri yaşlarda görülen kemi erimesi  ve kemiklerde yaşanan mineral kaybını önleyici etkiye sahip yiyecekler gurubundadır.

Ürün Sayfasına Gitmek için Resme Tıklayın!

2- Kuru Üzüm
Her ne kadar içerisinde bulundurduğu yüksek kalori ve şeker miktarıyla diyet sırasında yenecek gıdalar arasında bulunmasada, yaşanan şeker krizlerinde sizi kurtaracak can dostunuz olacaktır kuru üzüm. Çikolata yada şekerlere yönelmektense, kuru üzüm sizin için çok daha besleyici ve sağlıklı olacaktır.  Ayrıca kan şekerini aniden yükseltmeden uzun süre sizi yok tutması da cabası.

3- Kuru İncir 
Günde yiyeceğiniz 2 adet kuru incir ile kolestrol seviyenizi düşürebilirsiniz. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu potasyum ile de, stresli geçen mesai saatlerinde tansiyonunuzu düzenlemede büyük önem taşıyacaktır. Ayrıca demir yönünden de oldukça dolu bir ara öğün gıdasıdır.

Tüm bunların yanında, kuru incir soğuk kış günlerinde öksürük, bronşit ve astım gibi hastalıklara karşı da etkilidir.

Doğal ürünlere Mağaza sayfasından ulaşabilirsiniz.

0
Connecting
Please wait...
Bize Yazın!

Şuan bahçede en taze ürünleri sizin için topluyoruz. Siz mesajınızı bırakın, biz dönünce cevaplayalım!

Ad Soyad
* Email
* Detaylar
Bize Ulaşın!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen yardımcı olalım!

Ad Soyad
* Email Adresi
* Konu Nedir?
Şimdi Bize Yazın!
Bizi Değerlendirin

Size daha iyi hizmet verebilmek için bizi değerlendirin.

Size olan desteğimize kaç puan verirsiniz?