S.S.S

Kargolama Hakkında Merak Edilenler

KARGO SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Yurtiçi gönderilerinizi anlaşmalı olduğumuz XXX firması ile indirimli olarak size göndeririz. Alınan siparişler en geç sonraki ilk iş günü içerisinde kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler bir sonraki ilk iş günü kargoya verilir. Kargo’nun size geliş süresi şehrinize göre 1-3 arası sürebilmektedir. Kargonuzu ‘Hesabım‘ sayfasından takip edebilirsiniz.

YURTDIŞINA DA GÖNDERİ YAPABİLİYOR MUSUNUZ?

Ürünlerin türüne göre yurtdışı gönderiler de yapabilmekteyiz. Lütfen sipariş vermeden önce ‘İletişim Sayfası‘ndan yada ‘organik@gokharman.com’ adresinden bizimle irtibata geçin. Teyit edilmeden verilen siparişler Gökharman sorumlu değildir.

KARGO PAKET SÜRESİ NEDİR?

Stokta hazır bekleyen bir ürün siparişi aynı gün 17:00’a kadar sipariş verdiyseniz, sipariş gününü takip eden 3 iş günü içerisinde kargo elinize ulaşacaktır. Ancak mucbir sebeplerden dolayı kargo firması tarafından kaynanlanan gecikmeler de yaşanabilir. Bu gibi durumlardan Gökharman sorumlu tutulamaz. Eğer stok dışı, hazır olmayan bir ürün siparişi verdiyseniz kargo tarihi size ayrıca bildirilecektir.

BİR SORUN OLDUĞUNDA KİMİNLE GÖRÜŞMELİYİM?

İletişim Sayfası‘ndaki formu yada ‘organik@gokharman.com’ adresini kullanarak bizimle herhangi bir konuda (sorun, soru, dilek, şikayet, hal hatır sorma) her zaman irtibata geçebilirsiniz.

ÜRÜNÜ NASIL GERİ İADE EDEBİLİRİM?

Ürünler size ulaştığında kargo görevlisinin yanında ürünü kontrol ettikten ve her hangi bir sorun olmadığından emin olduktan sonra imza atınız. Daha sonrasında fark edilen sorunlardan Gökharman sorumlu tutulamaz. Eğer ürün de bir sorun olduğunu anlarsanız kargo görevlisinin yanında zabıt tutun ve bizimle irtibata geçin.

Ürünlerimiz ve Paketleme

Ürünlerimiz tamamen doğaldır. Hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde, hormon kullanılmamaktadır. Tohumlar da tamamen yerli olup, uzun yıllar yeniden ürün verebilen GDO’suz bitkilerdir.

Ürünlerin tamamı da kendi mahsulümüz. Yabancı kişilerden yada dışarıdan toplu alınan ürün kesinlikle yok. Bu yüzden ürünler stoklarla sınırlı. Sipariş üzerine sıcak hazırlanan ürünler de mevcut.

Biz herşeyin toplu olarak alınıp işlendiği bir firma yada fabrika değiliz. Kendi ürünümüzü kendimiz hasat eder, kendimiz işleriz. Ürünlerin paketlenmesi yada şişelenmesi de yine bizim tarafımızdan manuel olarak yapılmakta. Yani her bir pakette/şişe üzerinde ayrı ayrı bizlerin el emeği var.

0
Connecting
Please wait...
Bize Yazın!

Şuan bahçede en taze ürünleri sizin için topluyoruz. Siz mesajınızı bırakın, biz dönünce cevaplayalım!

Ad Soyad
* Email
* Detaylar
Bize Ulaşın!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen yardımcı olalım!

Ad Soyad
* Email Adresi
* Konu Nedir?
Şimdi Bize Yazın!
Bizi Değerlendirin

Size daha iyi hizmet verebilmek için bizi değerlendirin.

Size olan desteğimize kaç puan verirsiniz?