Zeytinyağlı Köy Sabununun Faydaları

Zeytinyağlı Köy Sabununun Faydaları

ısırgan otu zeytinyağı sabunu gökharman doğal organik sabun

Zeytin, Marmara ve Ege yöresi topraklarına bahşedilmiş en önemli ürün. Bu zeytinden elde edilen yağ, tarihin en eski dönemlerinden beri kadınların cilt ve saç güzelliği için kullandığı enfes bir çözüm. Doğal zeytinyağından yapılan bu sabunlar sizde ferah ve yenileceyici bir etki bırakacak. Zeytinyağı sabunları sade olduğu gibi ısırgan otu, lavanta gibi çeşitlirine rastlamak da mümkün. Hem saçlarınızda hem de vücudunuzda kullanabileceğiniz E vitamini yönünden zengin, katkı maddesi içermeyen bu doğal sabunlarla kendinizi tepeden tırnağa şımartabilirsiniz.

Doğal Zeytinyağlı Köy Sabunu’nun Saça Faydaları
Saçlarınızın ve cildinizin alışması için sabuna alışması için 2 hafta kadar bir süre vermeniz gerekiyor. Her ne kadar bu süre size uzun gelse de sonunda elektriklenmeyen, parlak ve doğal yumuşaklık kazanmış havalı saçlarınız olacak. İçerisinde hiç bir koruyucu olmayan doğal köy sabunu sayesinde saç dipleriniz daha güçlü, dökülmeleriniz daha az ve çabuk uzayan saçlara kavuşacaksınız. Kimyasal maddelerden uzak köy sabunlarını hassas ciltlerde yada bebeklerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak gözle temasından kaçınmanızı öneriyoruz.

gökharman doğal organik zeytinyağlı köy sabunu

Doğal Zeytinyağlı Köy Sabunu’nun Cilde Faydaları
Günümüz kadınlarının en büyük sorunları; yanlış beslenme, kirli hava, aşırı makyaj, stres, alkol, düzensiz uyku alışkanlığı, sigara… Örnekler attırılabilir ancak bu faktörler cildimizin en büyük düşmanları. Oysa ki eski kadınların ciltleri ışıl ışıl parlak, küçük gözenekli, kırışıksız ve sivilcesizdi. Peki onlar o dönemde kozmetik ürünleri yada ithal sabun mu kullanıyorlardı. Topraktan gelen berekli zeytin ve bu zeytinden elde edilen saf zeytinyağı ve organik ürünlerin muazzam enerjisiydi o güzelliklerinin sırrı. Isırgan otu, lavanta yada sade ev yapımı, köy işi doğal zeytinyağlı sabunlar ile o şaşalı dönemlere geri dönebilirsiniz. Bırakın pahalı kozmetik ürünlerini, zeytinyağlı doğal sabun ile cildiniz ışıl ışıl parlasın, hakettiği değere kavuşsun.

Doğal Zeytinyağlı Köy Sabunu’nun Sivilcelere Faydaları
Cilt için gerekli olan E, D ve K vitaminleri bünyesinde bulunduran doğal köy sabunu, zamanla sivilceli ciltreli iyileştirerek daha küçük gözenekli bir yüze sahip olmanızı sağlar.

Sade, ısırgan otlu ve lavantalı Gökharman doğal zeytinyağlı köy sabunlarına mağaza sayfasında ulaşabilirsiniz.

 

0
Connecting
Please wait...
Bize Yazın!

Şuan bahçede en taze ürünleri sizin için topluyoruz. Siz mesajınızı bırakın, biz dönünce cevaplayalım!

Ad Soyad
* Email
* Detaylar
Bize Ulaşın!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen yardımcı olalım!

Ad Soyad
* Email Adresi
* Konu Nedir?
Şimdi Bize Yazın!
Bizi Değerlendirin

Size daha iyi hizmet verebilmek için bizi değerlendirin.

Size olan desteğimize kaç puan verirsiniz?